7

Kancelaria Odszkodowawcza

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. - opinie

ul. Mazowiecka (1) 20/68, 05-075 Warszawa

4.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0 40 opinii

0.0/5.0 0 opinii

4.8/5.0 24 opinie

Ilość osób
polecających
88%
Opinie
pozytywne
like
56
Opinie
negatywne
dislike
8

Opinie o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.. 7 miejsce w rankingu.

Sprawdź pozytywyne i negatywne opinie o firmie odszkodowawczej Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. to firma, która od kilku już lat działa na rzecz poszkodowanych. Klienci są zadowoleni z jakości usług, o czym świadczą pozytywne opinie. Z informacji podanej na stronie internetowej wynika, że Czerkawski Odszkodowania nie pobiera opłat wstępnych. Firma odszkodowawcza deklaruje, że na bieżąco kontaktuje się z klientem. Prowadzi sprawy na etapie przedsądowym (ugodowym) i sądowym. W grupie kapitałowej znajduje się spółka Pomoc, której główna działalność jest związana z pomocą społeczną (bez zakwaterowania). Firma została założona w 2015 roku, a Prezesem zarządu jest Krzysztof Schönthaler. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej.

Opinie Suma Facebook Google Panorama Firm
Ilość opinii 64 0 40 24
Pozytywne 56 0 33 23
Negatywne 8 0 7 1

Ilość opinii o Czerkawski 

Opinie klientów o tej firmie znajdziemy na wizytówce Google oraz Panoramie Firm. Niestety spółka nie daje możliwości wystawienia recenzji na profilu Facebook. Zdecydowana większość ocen, do których udało nam się dotrzeć ma pozytywny wydźwięk. 

Nieco ponad połowa (53,1%) opinii o firmie Czerkawski Odszkodowania znajduje się na wizytówce Google. Pozostałe 46,9% ocen jest opublikowanych na portalu Panorama Firm.

czerkawski ilosc opinii

Recenzje Czerkawski Odszkodowania na wizytówce Google

Na wizytówce Google zdecydowana większość opinii - ponad 80% ma pozytywny wydźwięk. Niespełna 20% jest negatywnych. 

Klienci są zadowoleni z wysokości otrzymanego odszkodowania powypadkowego. Kilka pozytywnych opinii dotyczy pomocy w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy. Klienci doceniają szybkość działania. 

czerkawski recenzje google

Czerkawski – opinie pozytywne

Najwięcej opinii pozytywnych (ponad 52%) znajduje się na portalu Panorama Firm.

Klienci podkreślają, że ze strony pracowników spółki otrzymali profesjonalną pomoc prawną. Jak wynika z opublikowanych opinii firma podejmuje się skomplikowanych spraw. Odzyskane przez spółkę odszkodowania w bardzo krótkim czasie trafiają na konta osób poszkodowanych.

czerkawski opinie pozytywne

Czerkawski – opinie negatywne

Jeśli chodzi o negatywne opinie o firmie Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. to dotyczą one problemów z nawiązaniem kontaktu. Klienci skarżą się, że nie mogli się w ogóle dodzwonić do firmy Czerkawski.

Pojawia się także zarzut o mocne przeciąganie sprawy, co niestety doprowadziło do przedawnienia roszczeń osoby poszkodowanej. 

Jedna z osób wystawiających opinie o tej firmie odszkodowawczej twierdzi, że już minął rok po przekazaniu dokumentacji dotyczącej sprawy i nadal ze strony firmy Czerkawski Odszkodowania nie ma żadnego odzewu. 

Utrudniony kontakt z firmą potwierdza kolejna osoba. Od przekazania sprawy minęło już pół roku, a ze strony firmy odszkodowawczej nie było żadnego odzewu. Klient próbował się wielokrotnie skontaktować. Telefon został odebrany dopiero wówczas, gdy dzwonił z innego numeru. 

Kilka osób pozostawiło najniższą możliwą ocenę, czyli jedną gwiazdkę i nie uzasadniło swojej oceny. 

Z informacji podanej na stronie internetowej wynika, że Czerkawski Odszkodowania nie pobiera opłat wstępnych. Firma odszkodowawcza deklaruje, że na bieżąco kontaktuje się z klientem. Prowadzi sprawy na etapie przedsądowym (ugodowym) i sądowym.

W jakich sprawach pomaga Czerkawski Odszkodowania?

Firma Czerkawski Odszkodowania nie świadczy wszystkich dostępnych na rynku usług odszkodowawczych. Specjalizuje się w odszkodowaniach za wypadki komunikacyjne.  Pomaga osobom, które ucierpiały w wyniku wypadku spowodowanego przez innego kierowcę. 

O świadczenia może się ubiegać poszkodowany kierowca, pasażer czy pieszy. Czerkawski Odszkodowania podejmuje się takich spraw także w sytuacji, gdy sprawca zdarzenia drogowego nie miał ważnej polisy OC lub zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Ponadto pomaga w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w rolnictwie. Chodzi tutaj o wypadki na terenie gospodarstwa rolnego lub w trakcie wykonywania prac rolnych. Należne świadczenia są wypłacane z obowiązkowego ubezpieczenia OC rolnika. 

Na pomoc firmy Czerkawski Odszkodowania mogą także liczyć osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu wskutek wypadku przy pracy.

Komplementarność podstawowych usług odszkodowawczych firmy Czerkawski Odszkodowania

czerkawski uslugi odszkodowawcze
Usługi odszkodowawcze Czy firma świadczy te usługi wg. oferty na stronie www?

Odszkodowania z polis prywatnych

Tak

Odszkodowania z polisy oc sprawcy

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie ustalono go

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy pojazd sprawcy nie miał wykupionego OC

Tak

Odszkodowania za wypadki w pracy

Tak

Odszkodowania za błąd medyczny

Tak

Odszkodowania za szkodę w mieniu

Nie

Odszkodowania za wypadek w rolnictwie

Nie

Odszkodowanie za opóźniony lot

Nie

Dziedziczenie OFE

Nie

Odzyskiwanie polisolokat

Nie

Przyznanie renty po wypadku

Tak

Świadczenie pielęgnacyjne

Nie

Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy

Nie

Dopłata do odszkodowania z AC

Nie

Utrata wartości handlowej pojazdu

Nie

Zwrot prowizji bankowej

Nie

Czyszczenie BIK

Nie

Kredyt we frankach

Nie

Podstawowe informacje o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.

Pełna nazwa firmy: Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.
NR KRS: 0000559026
NR NIP: 9522137197
NR REGON: 361591576
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 6000 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-05-22
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opinie klientów

Google

Joanna Ziółko

Bardzo polecam wszystkim których stało się coś złego, kancelarie czerkawski !! Bardzo mi pomogli , mialam nie całe 11 lat kiedy wydarzył się mój wypadek komunikacyjny , niestety wypadek zakończył się dla mnie bardzo tragicznie ... Po latach (dokładnie po 19stu ) zerknęłam na fb gdzie było napisane że o odszkodowanie można walczyć, spróbowałam i dzięki ludzia od Czerkawski odszkodowania otrzymałam rentę oraz odszkodowanie. Bardzo wam dziękuję Z poważaniem Joanna W-Z.

21 czerwca 2024 r.
Google

Oskar Ciechanowski

19 kwietnia 2024 r.
Google

Małgorzata Szóstakowska

Firma godna polecenia. Usługi na najwyższym poziomie, fachowa i miła obsługa. Działają skutecznie. Pracownicy znają się na swoim fachu. Są godni zaufania. Polecam z całego serca.

14 kwietnia 2024 r.
Google

Karol Brysiewicz

Z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem polecam Kancelarię Pana Łukasza Czerkawskiego! Usługi prawne świadczone na najwyższym poziomie. Na szczególne docenienie zasługują profesjonalizm, wiedza i doświadczenie w sprawach odszkodowawczych oraz zaangażowanie Pana Łukasza w prowadzenie sprawy. Dużymi plusami są również bieżący kontakt oraz umiejętność wyjaśnienia zawiłości prawnych w przystępny sposób. Panie Łukaszu, dziękuję bardzo za pomoc w uzyskaniu części należnego odszkodowania. Sprawa nie była prosta, ale się udało (i walczymy dalej)! :) ~ Krystian (opinia wystawiona na prośbę i w imieniu Krystiana Smolińskiego)

19 marca 2024 r.
Google

Justyna R.

Profesjonalna obsługa, rzetelna firma, dobry kontakt.

18 lutego 2024 r.
Google

Michał Kwiatkowski

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na etapie całej sprawy. Polecam.

02 lutego 2024 r.
Google

Marcin Miętek

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, dla mnie forma kontaktu była tym punktem dlaczego zdecydowałem się na współpracę, sprawa komunikacyjna, proces długi, ale na samym początku byłem o tym poinformowany, że takie sprawy potrafią potrwać. Ogólnie bardzo pozytywnie na moją korzyść! Bardzo polecam.

31 stycznia 2024 r.
PanoramaFirm

Alicja Surmacka

Chciałabym podziękować firmie Czerkawski Odszkodowania Sp. z o. o za poprowadzenie mojej sprawy odszkodowawczej. Kiedyś czytalam, że ubezpieczyciel wypłacając należne odszkodowanie oraz zadośćuczynienie potrafi zaniżyć nawet dziesięciokrotnie jego wartość i tak było w moim przypadku. Ubezpieczyciel sprawcy wypadku nie uznał mi nawet kosztów, które poniosła moja rodzina i które to poparte były fakturami /rachunkami uznajac je jako bezzadadne. Po podpisaniu umowy z firmą oraz zapewnieniu, że zabezpieczą na czas trwania procesu renty na rehabilitację i oszacowali wartość odszkodowania o jakie firma wystąpi. Parę dni temu otrzymałam należne zadośćuczynienie i odszkodowanie w wysokości zbliżonej do oczekiwanej. Fakt na ten moment czekałam ponad 4 lata ale o tym też byłam wcześniej uprzedzona, że proces może potrwać około 3 lat. Jeszcze tylko pozostała kwestia odwołania od wysokości przyznanej renty bowiem wskutek wypadku będę musiała się rehabilitować do końca życia.

13 grudnia 2023 r.
Google

Henia Henia

Polecam z całego serca, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, życzliwość i empatia to znaki rozpoznawcze Czerkawski Odszkodowania.

25 listopada 2023 r.
Google

Maciek Matracki

Polecam z całego serca! Bardzo miła i rzetelna obsługa. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Kingi za jej wysoki profesjonalizm, ogromną wiedzę i bezinteresowną pomoc. Najlepiej prosić o kontakt od razu z Nią. Czerkawski Odszkodowania - lubię to!

21 listopada 2023 r.

Artykuły i porady

Zarysowanie samochodu - co zrobić po zdarzeniu?

Zarysowanie samochodu - co zrobić po zdarzeniu?

Zarysowanie samochodu jest jedną z najczęstszych kolizji, jakich doświadczają kierowcy. Jednak wielu z nich nie wie, jak zachować się w tej kłopotliwej sytuacji. Co zrobić, gdy to my zarysujemy komuś auto, a co - kiedy sami jesteśmy poszkodowani?

Szkoda komunikacyjna – jak uzyskać wysokie odszkodowanie?

Szkoda komunikacyjna – jak uzyskać wysokie odszkodowanie?

Szkoda komunikacyjna sprawia, że każdemu poszkodowanemu należy się odpowiednie odszkodowanie. Sprawdź, co zrobić, by uzyskać wyższą kwotę!

Wyłudzenie odszkodowania – jak go uniknąć i gdzie zgłosić?

Wyłudzenie odszkodowania – jak go uniknąć i gdzie zgłosić?

Wyłudzenie odszkodowania to poważne przestępstwo, za które grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. Podpowiadamy, jak go uniknąć i gdzie je zgłosić.

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU?

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU?

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU? To pytanie pada najczęściej po w wypadku lub kolizji samochodowej. Sprawdź, jak to zrobić!