Ranking Odszkodowania - informacje o tym jak działamy.

Ubezpieczyciele, kierując się wyłącznie chęcią maksymalizacji zysków, bardzo często wykorzystują brak wiedzy oraz dezorientację poszkodowanych. W interesie ubezpieczyciela jest wypłata jak najniższego odszkodowania, a nawet odmowa wypłaty środków. Takim praktykom sprzyjają niesprecyzowane zasady wypłaty odszkodowań z OC sprawcy. Dochodzenie odszkodowania z OC sprawcy, okazuje się skomplikowaną procedurą, w której poszkodowani są na straconej pozycji.

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z procedurą odszkodowawczą. Wychodzimy naprzeciw najczęstszym wątpliwościom, z którymi borykają się poszkodowani podczas podejmowania decyzji o współpracy z kancelarią odszkodowawczą.

Stworzony ranking jest wiarygodny i obiektywny. Jego fundamentem są ogólnodostępne opinie dotychczasowych klientów poszczególnych kancelarii. Opinie użytkowników są na bieżąco aktualizowane, dzięki temu użytkownik ma pewność, że firma, której powierzy swoją szkodę osobową, podejdzie do tematu profesjonalnie, a sprawa zostanie szybko rozwiązana.

Zasady rankingu Facebook

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania lub świadczenia pielęgnacyjnego?

Skontaktuj się z nami. Dopasujemy idealną kancelarię dla Twojej sprawy.

Prosimy zaznaczyć zgodę.