3

Kancelaria Odszkodowawcza

Auxilia S.A. - opinie

ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław

6.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.2/5.0 41 opinii

4.6/5.0 53 opinie

4.7/5.0 72 opinie

Ilość osób
polecających
89%
Opinie
pozytywne
like
148
Opinie
negatywne
dislike
18

Opinie o Auxilia S.A.. 3 miejsce w rankingu.

Sprawdź pozytywyne i negatywne opinie o firmie odszkodowawczej Auxilia S.A.

To firma odszkodowawcza mająca już wieloletnie doświadczenie w sprawach osób poszkodowanych. Klienci w większości przypadków pozytywnie wypowiadają się o jakości świadczonych usług. W grupie znajduje się m.in. Fundacja Auxilia oraz firma świadcząca usługi prawne, rachunkowo-księgowe i doradztwo podatkowe. Siedziba tej spółki akcyjnej znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zaolziańskiej 4. Prezesem zarządu jest Kamila Barszczewska. Auxilia, jak podaje na swojej stronie internetowej, już od 2003 roku pomaga poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu odszkodowań. Obecnie spółka jest notowana na rynku NewConnect, który prowadzi Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Zespół adwokatów, z którym współpracuje Auxilia, już od 15 lat specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych. Mecenasi wywalczyli już blisko 360 mln zł dla klientów spółki. Natomiast najwyższe, jak do tej pory odszkodowanie uzyskane przez specjalistów Auxilii wyniosło 1,6 mln zł.

Opinie Suma Facebook Google Panorama Firm
Ilość opinii 166 53 41 72
Pozytywne 148 48 33 67
Negatywne 18 5 8 5

Ilość opinii o Auxilia

Najwięcej pozytywnych opinii o spółce znajduje się na Panoramie Firm. Z tego portalu pochodzi aż 67,4% pozytywnych opinii. Pozostałe 36,4% znajduje się na wizytówce Google. Niestety użytkownicy Facebooka i jednocześnie klienci kancelarii nie mają możliwości wystawienia recenzji na profilu Auxilia. Na 179 pozostawionych opinii tylko 16 recenzji jest negatywnych.

auxilia ilość opinii

Recenzje Auxilia na wizytówce Google

Na wizytówce Google 83,3% opinii o spółce Auxilia jest pozytywnych.To oznacza jedno - zdecydowana większość osób, które skorzystało z usług tej wrocławskiej spółki giełdowej jest zadowolonych z jakości obsługi. Biorąc pod uwagę długoletnią działalność firmy to bardzo doby wynik. Sprawy klientów spółki prowadzi kancelaria prawna LEXBRIDGE.

Auxilia recenzje google

Auxilia opinie pozytywne

Najwięcej pozytywnych opinii o spółce znajduje się na Panoramie Firm. Z tego portalu pochodzi aż 67,4% pozytywnych opinii.

Klienci w opublikowanych opiniach zwracają uwagę na profesjonalizm oraz ogrom posiadanej wiedzy przez pracowników Auxilia. Doceniają szybką pomoc w rozwiązaniu problemu.  

W podobnym tonie są napisane opinie o Auxilia na portalu Panorama Firm. Klienci są zadowoleni z jakości obsługi klienta. Podkreślają, że pomimo tego iż ich sprawa była skomplikowana, to finalnie udało się wygrać z zakładem ubezpieczeń.

auxilia opinie pozytywne

Auxilia opinie negatywne 

Jest kilku klientów, którzy nie są zadowoleni z poziomu świadczonych przez firmę odszkodowawczą usług. Jeden z klientów twierdzi, że firma pobiera bardzo wysoką prowizję, a uzyskane korzyści finalnie są sporo mniejsze, niż te które są przedstawiane na początku współpracy.

Kolejna negatywna opinia odnosi do tego, że na początku Auxilia składa duże obietnice, których później nie dotrzymuje. Klient nie został poinformowany o wszystkich warunkach współpracy, choć jak sam podkreśla nie przeczytał umowy. 

W jakich sprawach pomaga Auxilia?

Auxilia podejmuje się spraw związanych z odszkodowaniami powypadkowymi: wypadki śmiertelne, obrażenia ciała, wypadki drogowe, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie, błędy medyczne. Pomaga poszkodowanym uzyskać odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za poniesione krzywdy. 

Spółka od kilkunastu lat zajmuje się także pozyskiwaniem odszkodowań dla przedsiębiorców. W wypadkach nierzadko poszkodowanym jest przedstawiciel podmiotu gospodarczego. Firma na swojej stronie internetowej deklaruje, że prowadzi w szerokim zakresie sprawy dot. odszkodowań dla firm. 

W ofercie spółki jest również abonament prawny - usługa dedykowana niepublicznym placówkom oświatowym. Ponadto firma udziela porad prawnych online. Wystarczy wypełnić krótki formularz i opisać swoją sytuację. Po zaakceptowaniu oferty, a następnie jej opłaceniu, klient otrzymuje od specjalisty propozycję rozwiązania problemu. Porady są udzielane przez wykwalifikowanych prawników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu tego rodzaju spraw.

W grupie znajduje się m.in. Fundacja Auxilia oraz firma świadcząca usługi prawne, rachunkowo-księgowe i doradztwo podatkowe. Prezesem zarządu jest Kamila Barszczewska. 

Auxilia, jak podaje na swojej stronie internetowej, już od 2003 roku pomaga poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu odszkodowań. Obecnie spółka jest notowana na rynku NewConnect, który prowadzi Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Zespół adwokatów, z którym współpracuje Auxilia, już od ponad 15 lat specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych. Mecenasi wywalczyli już blisko 360 mln zł dla klientów spółki. Natomiast najwyższe, jak do tej pory odszkodowanie uzyskane przez specjalistów Auxilii wyniosło 1,6 mln zł. 

Komplementarność podstawowych usług odszkodowawczych firmy Auxilia.

auxilia usługi
Usługi odszkodowawcze Czy firma świadczy te usługi wg. oferty na stronie www?

Odszkodowania z polis prywatnych

Tak

Odszkodowania z polisy oc sprawcy

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie ustalono go

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy pojazd sprawcy nie miał wykupionego OC

Tak

Odszkodowania za wypadki w pracy

Tak

Odszkodowania za błąd medyczny

Tak

Odszkodowania za szkodę w mieniu

Nie

Odszkodowania za wypadek w rolnictwie

Tak

Odszkodowanie za opóźniony lot

Nie

Dziedziczenie OFE

Nie

Odzyskiwanie polisolokat

Nie

Przyznanie renty po wypadku

Tak

Świadczenie pielęgnacyjne

Nie

Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy

Nie

Dopłata do odszkodowania z AC

Nie

Utrata wartości handlowej pojazdu

Nie

Zwrot prowizji bankowej

Nie

Czyszczenie BIK

Tak

Kredyt we frankach

Nie

Podstawowe informacje o Auxilia S.A.

Pełna nazwa firmy: Auxilia S.A.
NR KRS: 0000546429
NR NIP: 8992553857
NR REGON: 020186390
Forma prawna: SPÓŁKA AKCYJNA
Kapitał zakładowy: 452 900 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-03-20
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opinie klientów

Google

Adam Adam

Mogę z czystym sumieniem polecić, bardzo profesjonalne podejście firmy jak i kancelarii. Bardzo podoba mi się, że tak bardzo słuchają naszych potrzeb. Adwokaci w stałym kontakcie i załatwiają sprawy kompleksowo. W szczególności dziękuję dyrektorowi Michałowi Małemu, który cały czas jest z nami w kontakcie i koordynuje prace.

24 maja 2024 r.
Google

Dariusz Adach

Skutecznie i profesjonalnie poprowadzili moją sprawę pomagając w uzyskaniu odszkodowania w związku z wypadkiem komunikacyjnym. W stałym kontakcie na każdym etapie sprawy, z klarowną umową bez ukrytych warunków. Mogę tylko polecić.

04 kwietnia 2024 r.
Google

Kasia Kowal

Pokecam dyrektora p.Mchaĺa Mały za fachoą pomoc dla mojej całej rodziny. W ciągu tygodnia spotkał sie z nami czterokrotnie w Krakowie,wszystko objašnia i tłumaczy. Bardzo dziękuje za pomoc

24 marca 2024 r.
Google

Karolina Klimek

Pomimo tragedii jaka dotknęła mnie i moje dzieci, firma Auxilia dała mi możliwość zabezpieczenia finansowego. Firma godna szczerego polecenia. Sztab życzliwych, kompetentnych, z olbrzymią wiedzą osób. Zajmują się wszystkim od a do z. Informując na każdym szczeblu postepowania. przez swojego anioła stróża jakim była dla mnie Pani Marta, osoba tak ciepła, cierpliwa, serdeczna udzielająca odpowiedzi na każde pytanie. Dostawalam wsparcie nawet w sprawach nie dotyczących sprawy. Z czystym sercem polecam i bardzo dziękuję.

15 marca 2024 r.
Google

Michał Pałczyński

Polecam, kontakt nawiązany z dyrektorem odziału śląskiego, Panem Michałem Małym, natomiast nie przeszkodziło to w tym, aby po konkretach przez telefon Pan Michał pojawił się na drugim końcu Polski na Pomorzu już drugiego dnia rano, sprawa załatwiona bardzo szybko, a wszystko o czym było mówione zostało dotrzymane. Kompetentny człowiek, serdecznie polecam usługi tej firmy, a szczególnie Pana Michała.

28 grudnia 2023 r.
Google

Marzena O

Zaufałam ludziom z Auxili tylko i dlatego, że bardzo różnią się od pozostałych kancelarii, są osobami nie nachalnymi, nie nagabują i są profesjonalni. Po tragedii która mnie dotknęła nie wiedziałam co mam robić,ponieważ wydzwaniały do mnie różne firmy i nie patrząc na mój stan emocjonalny w jakim się znajduję po śmierci Syna. Od razu mnie odrzuciło. Aż pewnego dnia zadzwoniła do mnie Pani Ania, która spokojnie z anielskim głosem wszystko mi wytłumaczyła. Dzięki niej zaufałam firmie Auxilia. Tacy ludzie jak pracownicy Auxilia spadli mi jak z nieba. Cały czas miałam dobry kontakt. Jak miałam tylko jakieś wątpliwości czy pytania to wszystko P. Marta mi wyjaśniała. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i empatię bo tego brakuje najbardziej u innych. Z czystym sumieniem polecam Auxilię.

04 października 2023 r.
Google

Artur Owczarek

Zdecydowanie nie polecam, mimo wygranej sprawy. Z firmą współpracowały osoby które oszukiwały i wyciągały od klientów pieniądze, a oni nic nie potrafili z tym zrobić.

05 czerwca 2023 r.
Google

Agnieszka Olszak

Pan Kamil Płoszański - doradca klienta -idealny człowiek na idealnym miejscu. Bardzo rzetelny, kontaktowy, potrafiący odpowiedzieć na każde pytanie. Przede wszystkim nienachalny i empatyczny. Z niezwykłą precyzją przedstawił i wytłumaczył punkt po punkcie zawieranej umowy. Swoim podejściem do ewentualnego klienta zdobył nasze zaufanie. Dzięki Panu Kamilowi mamy poczucie bezpieczeństwa że jesteśmy w dobrych rękach.

01 czerwca 2023 r.
Google

MARCIN p

Witam polecam bardzo świetni fachowcy bardzo mili i mają dużą wiedzę jestem bardzo zadowolony z ich usług szczerze polecam .

16 maja 2023 r.
Google

Zaklad MALARSTWO TAPECIARSTWO PIOTR KUCHARSKI

Firma godna polecenia, brak ukrytych kosztów, zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony pracowników firmy

13 maja 2023 r.

Artykuły i porady

Zarysowanie samochodu - co zrobić po zdarzeniu?

Zarysowanie samochodu - co zrobić po zdarzeniu?

Zarysowanie samochodu jest jedną z najczęstszych kolizji, jakich doświadczają kierowcy. Jednak wielu z nich nie wie, jak zachować się w tej kłopotliwej sytuacji. Co zrobić, gdy to my zarysujemy komuś auto, a co - kiedy sami jesteśmy poszkodowani?

Szkoda komunikacyjna – jak uzyskać wysokie odszkodowanie?

Szkoda komunikacyjna – jak uzyskać wysokie odszkodowanie?

Szkoda komunikacyjna sprawia, że każdemu poszkodowanemu należy się odpowiednie odszkodowanie. Sprawdź, co zrobić, by uzyskać wyższą kwotę!

Wyłudzenie odszkodowania – jak go uniknąć i gdzie zgłosić?

Wyłudzenie odszkodowania – jak go uniknąć i gdzie zgłosić?

Wyłudzenie odszkodowania to poważne przestępstwo, za które grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. Podpowiadamy, jak go uniknąć i gdzie je zgłosić.

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU?

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU?

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU? To pytanie pada najczęściej po w wypadku lub kolizji samochodowej. Sprawdź, jak to zrobić!