3

Kancelaria Odszkodowawcza

Auxilia S.A. - opinie

ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław

6.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.2/5.0 36 opinii

4.6/5.0 53 opinie

4.7/5.0 72 opinie

Ilość osób
polecających
89%
Opinie
pozytywne
like
144
Opinie
negatywne
dislike
17

Opinie o Auxilia S.A.. 3 miejsce w rankingu.

Sprawdź pozytywyne i negatywne opinie o firmie odszkodowawczej Auxilia S.A.

To firma odszkodowawcza mająca już wieloletnie doświadczenie w sprawach osób poszkodowanych. Klienci w większości przypadków pozytywnie wypowiadają się o jakości świadczonych usług. W grupie znajduje się m.in. Fundacja Auxilia oraz firma świadcząca usługi prawne, rachunkowo-księgowe i doradztwo podatkowe. Siedziba tej spółki akcyjnej znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zaolziańskiej 4. Prezesem zarządu jest Kamila Barszczewska. Auxilia, jak podaje na swojej stronie internetowej, już od 2003 roku pomaga poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu odszkodowań. Obecnie spółka jest notowana na rynku NewConnect, który prowadzi Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Zespół adwokatów, z którym współpracuje Auxilia, już od 15 lat specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych. Mecenasi wywalczyli już blisko 360 mln zł dla klientów spółki. Natomiast najwyższe, jak do tej pory odszkodowanie uzyskane przez specjalistów Auxilii wyniosło 1,6 mln zł.

Opinie Suma Facebook Google Panorama Firm
Ilość opinii 161 53 36 72
Pozytywne 144 48 29 67
Negatywne 17 5 7 5

Ilość opinii o Auxilia

Najwięcej pozytywnych opinii o spółce znajduje się na Panoramie Firm. Z tego portalu pochodzi aż 67,4% pozytywnych opinii. Pozostałe 36,4% znajduje się na wizytówce Google. Niestety użytkownicy Facebooka i jednocześnie klienci kancelarii nie mają możliwości wystawienia recenzji na profilu Auxilia. Na 179 pozostawionych opinii tylko 16 recenzji jest negatywnych.

auxilia ilość opinii

Recenzje Auxilia na wizytówce Google

Na wizytówce Google 83,3% opinii o spółce Auxilia jest pozytywnych.To oznacza jedno - zdecydowana większość osób, które skorzystało z usług tej wrocławskiej spółki giełdowej jest zadowolonych z jakości obsługi. Biorąc pod uwagę długoletnią działalność firmy to bardzo doby wynik. Sprawy klientów spółki prowadzi kancelaria prawna LEXBRIDGE.

Auxilia recenzje google

Auxilia opinie pozytywne

Najwięcej pozytywnych opinii o spółce znajduje się na Panoramie Firm. Z tego portalu pochodzi aż 67,4% pozytywnych opinii.

Klienci w opublikowanych opiniach zwracają uwagę na profesjonalizm oraz ogrom posiadanej wiedzy przez pracowników Auxilia. Doceniają szybką pomoc w rozwiązaniu problemu.  

W podobnym tonie są napisane opinie o Auxilia na portalu Panorama Firm. Klienci są zadowoleni z jakości obsługi klienta. Podkreślają, że pomimo tego iż ich sprawa była skomplikowana, to finalnie udało się wygrać z zakładem ubezpieczeń.

auxilia opinie pozytywne

Auxilia opinie negatywne 

Jest kilku klientów, którzy nie są zadowoleni z poziomu świadczonych przez firmę odszkodowawczą usług. Jeden z klientów twierdzi, że firma pobiera bardzo wysoką prowizję, a uzyskane korzyści finalnie są sporo mniejsze, niż te które są przedstawiane na początku współpracy.

Kolejna negatywna opinia odnosi do tego, że na początku Auxilia składa duże obietnice, których później nie dotrzymuje. Klient nie został poinformowany o wszystkich warunkach współpracy, choć jak sam podkreśla nie przeczytał umowy. 

W jakich sprawach pomaga Auxilia?

Auxilia podejmuje się spraw związanych z odszkodowaniami powypadkowymi: wypadki śmiertelne, obrażenia ciała, wypadki drogowe, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie, błędy medyczne. Pomaga poszkodowanym uzyskać odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za poniesione krzywdy. 

Spółka od kilkunastu lat zajmuje się także pozyskiwaniem odszkodowań dla przedsiębiorców. W wypadkach nierzadko poszkodowanym jest przedstawiciel podmiotu gospodarczego. Firma na swojej stronie internetowej deklaruje, że prowadzi w szerokim zakresie sprawy dot. odszkodowań dla firm. 

W ofercie spółki jest również abonament prawny - usługa dedykowana niepublicznym placówkom oświatowym. Ponadto firma udziela porad prawnych online. Wystarczy wypełnić krótki formularz i opisać swoją sytuację. Po zaakceptowaniu oferty, a następnie jej opłaceniu, klient otrzymuje od specjalisty propozycję rozwiązania problemu. Porady są udzielane przez wykwalifikowanych prawników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu tego rodzaju spraw.

W grupie znajduje się m.in. Fundacja Auxilia oraz firma świadcząca usługi prawne, rachunkowo-księgowe i doradztwo podatkowe. Prezesem zarządu jest Kamila Barszczewska. 

Auxilia, jak podaje na swojej stronie internetowej, już od 2003 roku pomaga poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu odszkodowań. Obecnie spółka jest notowana na rynku NewConnect, który prowadzi Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Zespół adwokatów, z którym współpracuje Auxilia, już od ponad 15 lat specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych. Mecenasi wywalczyli już blisko 360 mln zł dla klientów spółki. Natomiast najwyższe, jak do tej pory odszkodowanie uzyskane przez specjalistów Auxilii wyniosło 1,6 mln zł. 

Komplementarność podstawowych usług odszkodowawczych firmy Auxilia.

auxilia usługi
Usługi odszkodowawcze Czy firma świadczy te usługi wg. oferty na stronie www?

Odszkodowania z polis prywatnych

Tak

Odszkodowania z polisy oc sprawcy

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie ustalono go

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy pojazd sprawcy nie miał wykupionego OC

Tak

Odszkodowania za wypadki w pracy

Tak

Odszkodowania za błąd medyczny

Tak

Odszkodowania za szkodę w mieniu

Nie

Odszkodowania za wypadek w rolnictwie

Tak

Odszkodowanie za opóźniony lot

Nie

Dziedziczenie OFE

Nie

Odzyskiwanie polisolokat

Nie

Przyznanie renty po wypadku

Tak

Świadczenie pielęgnacyjne

Nie

Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy

Nie

Dopłata do odszkodowania z AC

Nie

Utrata wartości handlowej pojazdu

Nie

Zwrot prowizji bankowej

Nie

Czyszczenie BIK

Tak

Kredyt we frankach

Nie

Podstawowe informacje o Auxilia S.A.

Pełna nazwa firmy: Auxilia S.A.
NR KRS: 0000546429
NR NIP: 8992553857
NR REGON: 020186390
Forma prawna: SPÓŁKA AKCYJNA
Kapitał zakładowy: 452 900 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-03-20
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opinie klientów

Google

Agnieszka Olszak

Pan Kamil Płoszański - doradca klienta -idealny człowiek na idealnym miejscu. Bardzo rzetelny, kontaktowy, potrafiący odpowiedzieć na każde pytanie. Przede wszystkim nienachalny i empatyczny. Z niezwykłą precyzją przedstawił i wytłumaczył punkt po punkcie zawieranej umowy. Swoim podejściem do ewentualnego klienta zdobył nasze zaufanie. Dzięki Panu Kamilowi mamy poczucie bezpieczeństwa że jesteśmy w dobrych rękach.

01 czerwca 2023 r.
Google

MARCIN p

Witam polecam bardzo świetni fachowcy bardzo mili i mają dużą wiedzę jestem bardzo zadowolony z ich usług szczerze polecam .

16 maja 2023 r.
Google

Zaklad MALARSTWO TAPECIARSTWO PIOTR KUCHARSKI

Firma godna polecenia, brak ukrytych kosztów, zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony pracowników firmy

13 maja 2023 r.
Google

Wojciech Dziechciowski

Zaufałem ludziom z Auxili tylko i wyłącznie dlatego, że bardzo różnią się od pozostałych kancelarii, są osobami na poziomie nie nachalnymi, nie nagabują i cechuje je bard duży profesjonalizm, w szczególności chciałbym bardzo pochwalić postawę Pana Mateusza Zych. Z czystym sumieniem i w pełni polecam tą firmę osobom, które chcą być objęci profesjonalną pomocą.

02 maja 2023 r.
Google

Mondaro Sp. Z o.o.

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić skuteczność działania kancelarii Auxilia, po tragedii która spotkała mojego bliskiego nie wiedzieliśmy co mamy robić, tacy ludzie jak pracownicy Auxilia spadli Nam jak z nieba, dzięki nim wszystko poszło gładko i sprawnie. Polecam !!!!

01 maja 2023 r.
Google

Jerzy Trebisz

Bardzo polecam firmę AUXILIA. Moja córka Monika miała wypadek komunikacyjny w 2005 roku. Zanosiło się już wtedy na długotrwałe leczenia (urazy wielonarządowe, śpiączka farmakologiczna około 1 miesiąca). od znajomych dowiedziałem się że istnieje taka firma "Auxilia" która pomaga prawnie osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Trafiłem wtedy do siedziby firmy (wtedy jeszcze Wrocław ul. Wałbrzyska) i po kilku dniach odezwała się do mnie telefonicznie Pani mecenas Barbara G-G. Ustaliliśmy tok dalszego postępowania. Z Jej inicjatywy wystąpiłem do Sądu Okręgowego o ustanowienie mnie kuratorem mojej córki Moniki w celu jej prawnego reprezentowania. Kolejne procesy sądowe z inicjatywy Auxilii skutkowały wyrokami dotyczącymi wypłaty renty od firmy w której ubezpieczone było auto oraz zadośćuczynienia. W tej chwili córka jest inwalidką I-szej grupy i jest w niewielkim stopniu samodzielna. Za wszystko serdecznie dziękujemy - Monika i Ojciec

14 kwietnia 2023 r.
Google

iwonka pelc

Moje doświadczenie z firmą jest bardzo pozytywne. Skontaktowałam się z przedstawicielką Auxilii w sprawie odszkodowania powypadkowego dla mojej mamy. Trafiłam na Panią Justynę Juzwenko. Nie mam słów by wyrazić , jak bardzo wdzięczna jestem jej za pomoc. Wiem, że to jej praca, ale wykonuje ją z niesamowitym zaangażowaniem i dbałością o klienta. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Moja mama zmaga się z problemami powypadkowymi, ma kłopoty z pamięcią, z komunikowaniem się z innymi ludżmi itp. Pani Justyna otoczyła ją serdeczną opieką i sprawiła że mama chętnie z nią rozmawiała i zaufała jej. Czułyśmy jej wsparcie przez cały proces i zawsze mogłyśmy do niej zadzwonić. Sprawa została zakończona polubownie i mama otrzymała odszkodowanie . Chciałabym również podziękować pani mecenas , która prowadzila sprawę. Serdecznie polecam firmę !!!! Aneta

12 kwietnia 2023 r.
Google

Ewelina Gruszeczka

Bardzo rzetelna, profesjonalna firma. Doradcy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Szczerze polecam!

29 marca 2023 r.
Google

Wioleta Nowak

Firma godna polecenia, wszystko sprawnie zorganizowane, profesjonalna obsługa, rzetelne podejście do klienta, na bieżąco informacja o etapach sprawy.

28 marca 2023 r.
Google

marek zych

Polecam firmę AUXILIA. Pełny profesjonalizm. Kontakt telefoniczny z firmą a dokładnie z osobami zajmującymi się sprawą tj. Panią Martą H . Panami Marcinem W. i Mateuszem Z. Dziękuję również wszystkim którzy przyczynili się do sprawy dotyczącej odszkodowania komunikacyjnego dla osoby z mojej rodziny. Czytajac opinie wśród których są również nieprzychylne, mogę stwierdzić że każdy mógł się uczyć a potem wykonywać zawód jaki jest wśród tych wszystkich którzy pracują w AUXILIA. Na pewno sam bym nie dał rady , musiałby skorzystać z usług prawniczych które też kosztują. Kończąc dodam ze każda praca wymaga wysiłku a za pracę należy się zapłata.

24 marca 2023 r.

Artykuły i porady

Skręcenie i naderwanie stawu skokowego – odszkodowanie

Skręcenie i naderwanie stawu skokowego – odszkodowanie

Skręcenie stawu skokowego może być bardziej lub mniej poważne. Jeżeli doznałeś go w wyniku wypadku, to należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy.

Windykacja długów – jak odzyskać pieniądze za niezapłaconą fakturę?

Windykacja długów – jak odzyskać pieniądze za niezapłaconą fakturę?

Wielu przedsiębiorców boryka się z problemem niezapłaconych faktur. Sprawdź, jak w prosty sposób odzyskać swoje pieniądze od dłużnika.

Opis przeżyć wewnętrznych po stracie bliskiej osoby w wypadku

Opis przeżyć wewnętrznych po stracie bliskiej osoby w wypadku

Opis przeżyć wewnętrznych to trudne zadanie, z którym muszą się zmierzyć Ci, których bliscy zginęli w wypadku. Podpowiadamy, kto może pomóc w tej sprawie.

Odszkodowanie za poślizgnięcie

Odszkodowanie za poślizgnięcie

Odszkodowanie za poślizgnięcie się na chodniku można uzyskać po odniesieniu szkody na osobie podczas takiego zdarzenia. Pokazujemy, jak to zrobić.