5

Kancelaria Odszkodowawcza

Sagarto Sp. z o.o. - opinie

ul. Aleje Jerozolimskie 200, 02-384 Warszawa

5.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0 75 opinii

4.9/5.0 49 opinii

0.0/5.0 0 opinii

Ilość osób
polecających
93%
Opinie
pozytywne
like
115
Opinie
negatywne
dislike
9

Opinie o Sagarto Sp. z o.o.. 5 miejsce w rankingu.

Sprawdź pozytywyne i negatywne opinie o firmie odszkodowawczej Sagarto Sp. z o.o.

Sagarto to firma, która od 2015 roku pomaga osobom poszkodowanym uzyskać należne im odszkodowanie. Większość klientów, co potwierdzają liczne opinie w internecie, jest zadowolonych z jakości usług. W grupie z Sagarto jest także spółka, której główną działalnością jest oprogramowanie oraz doradztwo w zakresie informatyki. Sagarto, jak podaje na swojej stronie internetowej, zajmuje się również likwidacją szkód majątkowych oraz komunikacyjnych. W pierwszym przypadku pomaga osobom, które mają szkodę na nieruchomości i wykupioną polisę mieszkaniową. Z kolei pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych jest udzielana w razie posiadania polisy autocasco. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie, przy al. Jerozolimskich 200.

Opinie Suma Facebook Google Panorama Firm
Ilość opinii 124 49 75 0
Pozytywne 115 48 66 0
Negatywne 9 1 8 0

Ilość opinii o Sagarto

O Sagarto w sumie można znaleźć 106 opinii, z czego aż 94 są pozytywne. 11 klientów pozostawiło opinie negatywne, a 1 jest całkowicie neutralna. Głównym źródłem recenzji o spółce Sagarto jest Google Moja Firma - 61,3%.

To daje kancelarii bardzo wysoką średnią ocen - 4,6, gdzie 5,0 to najwyższa ocena jaką można otrzymać na wizytówce Google. Kolejnym jest profil firmy na Facebooku (37,7% opinii). Zaledwie 1 opinia o firmie znajduje się na portalu Panorama Firm.

sagarto opinie

Recenzje Sagarto na wizytówce Google

Sagarto na Google Moja Firma zdecydowana większość 86,2% opinii jest pozytywnych, 12,3% jest negatywnych, a 1,5% jest neutralnych. Klienci spółki doceniają, że wszystko poszło sprawnie, a poza tym jest jasne i czytelne.

Podobnie sprawa wygląda z proponowaną przez Sagarto umową. Według klientów zapisy umowy są przejrzyste. Ponadto w opiniach na wizytówce Google przeważa stwierdzenie, że obsługa klienta w tej kancelarii odszkodowawczej jest na wysokim poziomie. 

sagarto recenzje google

Sagarto – opinie pozytywne

Zdecydowana większość opinii ma pozytywny wydźwięk. Jedna z klientek docenia, że firma nie odpuszcza trudnych spraw i razie konieczności idzie na drogę sądową z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Inny klient również podkreśla profesjonalizm kancelarii. W jego przypadku dzięki pomocy Sagarto udało się uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby.

Na profilu firmy na Facebooku również pojawiła się negatywna opinia. Trudno jednak traktować ją poważnie z uwagi na to, że osoba publikująca ją przedstawia się jako bardzo znany autor m.in. lektur szkolnych.

Kolejna klientka podkreśla skuteczność działania kancelarii, czego efektem było odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Docenia to, że była na bieżąco informowana na jakim etapie jest prowadzona przez kancelarię sprawa.  

Na portalu Panorama Firm jest tylko 1 opinia o Sagarto. Klient był zadowolony z propozycji dopłaty do odszkodowania za szkodę na pojeździe.

sagarto pozytywne opinie

Recenzje Sagarto na portalu Facebook

Na profilu na Facebook aż 92,5% pozostawionych o Sagarto opinii ma pozytywny wydźwięk. Średnia ocen kancelarii odszkodowawczej na tym portalu społecznościowym wynosi aż 4,8 (5,0 to maksymalna ocena).

Klienci podkreślają, że otrzymali klarowne odpowiedzi na każde pytanie zadane pracownikowi kancelarii odszkodowawczej. Oprócz wysokiej jakości obsługi doceniają przejrzyste warunki współpracy i szybką wpłatę na konto. 

Generalnie są zadowoleni właśnie z szybkości działania. Najwięcej tego rodzaju komentarzy dot. dopłaty do odszkodowania. Wiele osób, które skorzystało z tej usługi deklaruje, że bardzo szybko otrzymali propozycję dopłaty. Błyskawiczny był też przelew na konto. 

Są też jednak negatywne opinie. Jeden z klientów jest zdania, że kancelaria podejmuje się wyłącznie prostych spraw. W przypadku tych trudniejszych co prawda oferuje pomoc, ale wymaga zapłaty z góry za usługę. 

Inny klient, który także napisał nieprzychylną recenzję na profilu firmy na Facebooku, jest zdania że Sagarto wykazuje się brakiem profesjonalizmu. Firma w odpowiedzi na tą recenzję zaznaczyła, że w tej sprawie konieczne jest rozbudowanie dokumentacji.

sagarto opinie facebook

Sagarto – opinie negatywne

Klienci skarżą się na mało profesjonalne podejście do sprawy. Jeden z klientów uważa, że w jego sprawie firma nic nie pomogła, a dodatkowo wskazał na utrudniony kontakt. 

Kolejny z klientów nie poleca skorzystania z usług firmy. W jego przypadku Sagarto wycofało się ze złożonej oferty, a jak podkreślił była to najwyższa propozycja jaką otrzymał.

sagarto negatywne opinie
 

W jakich sprawach pomaga Sagarto?

Sagarto pomaga w odzyskiwaniu odszkodowań za m.in. uszczerbek na zdrowiu. Chodzi tutaj o obrażenia, które powstały w wyniku wypadku samochodowego. Kancelaria wspiera osoby poszkodowane w procesie dochodzenia odszkodowania oraz zadośćuczynienia z OC sprawcy. 

Firma pomaga także osobom, które nie zgadzają się z wysokością wypłaconej rekompensaty za szkodę na pojeździe. Takim osobom Sagarto proponuje dopłatę do odszkodowania. Wspiera również poszkodowanych w odzyskiwaniu kosztów za wypożyczenie samochodu zastępczego. 

Kancelaria podejmuje się spraw dotyczących zniszczenia mienia. Chodzi tutaj o szkody na nieruchomości spowodowane zjawiskiem meteorologicznym (np. gradobiciem, czy wichurą) bądź nieszczęśliwym wypadkiem. Ponadto Sagarto pomaga osobom, które na skutek wypadku drogowego straciły najbliższą osobę w uzyskaniu należnego odszkodowania i zadośćuczynienia. 

Firma deklaruje także pomoc w likwidacji szkód majątkowych oraz komunikacyjnych. Pomaga w zgłoszeniu sprawy do towarzystwa ubezpieczeniowego i uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania. 

Komplementarność podstawowych usług odszkodowawczych firmy Sagarto

sagarto oferty
Usługi odszkodowawcze Czy firma świadczy te usługi wg. oferty na stronie www?

Odszkodowania z polis prywatnych

Tak

Odszkodowania z polisy oc sprawcy

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie ustalono go

Tak

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne, gdy pojazd sprawcy nie miał wykupionego OC

Tak

Odszkodowania za wypadki w pracy

Tak

Odszkodowania za błąd medyczny

Nie

Odszkodowania za szkodę w mieniu

Tak

Odszkodowania za wypadek w rolnictwie

Nie

Odszkodowanie za opóźniony lot

Tak

Dziedziczenie OFE

Nie

Odzyskiwanie polisolokat

Nie

Przyznanie renty po wypadku

Nie

Świadczenie pielęgnacyjne

Tak

Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy

Tak

Dopłata do odszkodowania z AC

Tak

Utrata wartości handlowej pojazdu

Nie

Zwrot prowizji bankowej

Nie

Czyszczenie BIK

Nie

Kredyt we frankach

Nie

Podstawowe informacje o Sagarto Sp. z o.o.

Pełna nazwa firmy: Sagarto Sp. z o.o.
NR KRS: 0000592549
NR NIP: 7010529390
NR REGON: 363267182
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 25 000 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-12-16
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opinie klientów

Facebook

Ola Stuckmann

Naprawdę polecam! Pełen profesjonalizm.

09 marca 2023 r.
Facebook

Karina Ambroży

Prawnik wykazał się wielkim zaangowaniem i profesjonalizmem!

08 marca 2023 r.
Facebook

Michal Kisiel

Najlepszy prawnik w mieście. Lepiej trafić nie mogłem. Polecam

07 marca 2023 r.
Facebook

Emilia Madej

Jestem bardzo zadowolona z usługa. Profesjonalne podejście sprawiło,e czułam,e jestem w dobrych rękach.

06 marca 2023 r.
Google

Tomasz Kalinowski

Szybciutko załatwiony temat. Po 2 dniach pieniądze miałem na kocie.

06 lutego 2023 r.
Google

szafinho

Bardzo dobry kontakt i najlepsza oferta wykupu szkody spośród wszystkich firm do których się zgłosiłem

03 lutego 2023 r.
Google

Bartek Hobot

Jak najbardziej polecam firmę!

04 stycznia 2023 r.
Google

Mariusz Zawierucha

Najpierw dostałem jedna propozycje od Sagarto. Potem okazało się, ze towarzystwo robi mi drugie oględziny. Po drugim kosztorysie wyszło jeszcze więcej dopłaty

30 grudnia 2022 r.
Google

Marcin Popko

Polecam. Załatwiam u nich własnie 3 swoja szkodę. Wszystko bez zarzutu

27 grudnia 2022 r.
Google

Krzysztof Kaczorowski

Nie znam się na tej branży wiec wolałem się odezwać do profesjonalistów. Zgłosili moja szkodę i otrzymałem już pierwsza wyplate. Oczywiście walczymy dalej

24 grudnia 2022 r.

Artykuły i porady

Skręcenie i naderwanie stawu skokowego – odszkodowanie

Skręcenie i naderwanie stawu skokowego – odszkodowanie

Skręcenie stawu skokowego może być bardziej lub mniej poważne. Jeżeli doznałeś go w wyniku wypadku, to należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy.

Windykacja długów – jak odzyskać pieniądze za niezapłaconą fakturę?

Windykacja długów – jak odzyskać pieniądze za niezapłaconą fakturę?

Wielu przedsiębiorców boryka się z problemem niezapłaconych faktur. Sprawdź, jak w prosty sposób odzyskać swoje pieniądze od dłużnika.

Opis przeżyć wewnętrznych po stracie bliskiej osoby w wypadku

Opis przeżyć wewnętrznych po stracie bliskiej osoby w wypadku

Opis przeżyć wewnętrznych to trudne zadanie, z którym muszą się zmierzyć Ci, których bliscy zginęli w wypadku. Podpowiadamy, kto może pomóc w tej sprawie.

Odszkodowanie za poślizgnięcie

Odszkodowanie za poślizgnięcie

Odszkodowanie za poślizgnięcie się na chodniku można uzyskać po odniesieniu szkody na osobie podczas takiego zdarzenia. Pokazujemy, jak to zrobić.